עולם שיראה כמוך

21
יול
2011

סינגל חדש מתוך "קונפליקט", אלבומו השני של קאשי

מה מקבלים כשהגרון החם של קאשי, שמעיף במות בכל המדינה וכובש לבבות כשהוא שר רוק והיפ-הופ באותה נשימה, מתחבר לרגאיי רומנטי, לאווירה קאריבית ובו זמנית למוסיקה יהודית במגע אתני ממזרי? את השיר הנפלא הזה – המנון האהבה של הקיץ.

היוצר והמבצע קאשי, המוכר מהלהיטים:"בואי ניקח דברים" ו-"הללויה", מוציא סינגל חדש מתוך אלבומו השני "קונפליקט", עימו התבשל במשך כשנתיים ולאורכן שיחרר טעימות. כעת לאחר שנתיים של עבודה יצירתית, אנו מוציאים את אלבומו החדש, כאשר על ההפקה אמון פילוני האחד והיחיד.

הסינגל החדש מהפרוייקט, הוא "עולם שיראה כמוך" – שיר אהבה ברוח הגרוב. מילים של אהבה, התרגשות והתפעמות, מלודיה קסומה ומתחתיה רובד מקצבי רגאיי וליווי חלילים, אשר מספקים הצצה לעולם הטבע והרוח בזכות כשרונו של אמן כלי הנשיפה, רפאל בר-כץ.

מוזיקאלית יש בו קסם של שילוב בין עולמות שנפגשים המזכיר במעט את הרעיון של זוגיות- מפגש של שני עולמות ויצירה של עולמות חדשים. קאשי מצליח לתת לז'אנר שירי האהבה זווית חדשה, רעננה ולא קונבנציונאלית.

בחודשים הקרובים נוציא את האלבום המבטיח במלואו. עם שותפים לדרך כבן הנדלר (שותף להפקה), אורי שוחט, מיכאל גרייסלאמר וג'וני גולדשטיין אשר לקחו חלק ב"קונפליקט" – בחברה שכזו אתם יכולים לצפות ללהיט חם.

מסיבת ההשקה והופעת פריצה לרגל יציאת הסינגל:
יום ד' 10.8.11 החל מ-21:30 באברקסס בר, לילינבלום 40, ת"א

קרדיטים:
מילים ולחן: רועי קאשי | עיבוד והפקה מוסיקלית: דני "פילוני" קרק
תופים ופרקשן : תומר צידקיהו | בס: עדי הר צבי | גיטרה חשמלית: אייל שפינדלר | קלידים: שאולי אשת | סקסופון, פרקשן וחליל צד: רפאל בר-כץ | גיטרה אקוסטית, פרקשן ותיכנותים: דני "פילוני" קרק