הווקה מקבלים אות מהחלל

26
מרץ
2012

אחרי שהגיעו לברודווי, עכשיו הם מגיעים לחלל

לקראת סיבוב הופעותיו בהולנד, זכה המופע הבינלאומי המצליח מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן, לאיחולי הצלחה מתחנת החלל הבינלאומית.

ההרכב המוסיקלי Voca People שזוכה להצלחה עולמית מסחררת, החל את הטור ההולנדי שלו לפני כשבוע (20 במרץ) באמסטרדם.

הטור יימשך שבועיים וחצי ולקראתו נוצר קשר עם סוכנות החלל האירופאית ESA, אשר גילתה התלהבות מהמופע הבינלאומי שמגיע להולנד ובמרכזו סיפורם של חייזרים מוסיקליים מכוכב הווקה שהחללית שלהם התרסקה על כוכב הארץ, בעודם תרים את הגלקסיות בחיפוש אחר מוסיקה.
בימים אלה שוהה האסטרונאוט ההולנדי André Kuipers בתחנת החלל הבינלאומית. הוא נחשב לאישיות מאוד מפורסמת בהולנד ובין השירים האהובים עליו נמצא השיר Rocket man.
הווקה התגייסו למשימה והכינו לעמיתם בחלל קליפ המאחל לו בהצלחה במשימת החלל.

סוכנות החלל שלחה את הקליפ לאנדרה ואתמול בערב, בערוץ הטוויטר המופעל מהחלל ומתקשר את חוויותיו של האסטרונאוט (לו 200,000 עוקבים) התקבל טוויט מהחלל:
Voca People, thanks for Rocket Man and enjoy your Dutch tour!
אחוות החלל.

מי הם ה-Voca People?

Voca People הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אמנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים, באמצעות הקול בלבד.

ההרכב מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים, המהווים טעימות מכ-70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

המופע מספר את סיפורם של 8 חייזרים חביבים מכוכב ה-Voca, בו התקשורת נעשית במוסיקה בלבד, אשר נחתו נחיתת חירום על כדור הארץ. לאחר הנחיתה הם מגלים בעצב כי מצבר החללית המונעת ע"י מוסיקה בלבד התרוקן. על מנת למלא את המצברים הם זקוקים לאנרגיה מוסיקלית אותה הם שואבים תוך לימוד עולם המוסיקה העשיר של כוכב הארץ ובעזרתו הנלהבת הקהל.
חלק ניכר מההצלחה הבינלאומית של המופע הינו הודות למסר האוניברסלי אותו הוא מעביר שמוסיקה מגשרת בין אנשים ותרבויות.