ה"ווקה פיפל" בברודווי

14
יונ
2011

המופע הישראלי הזוכה להצלחה מסחררת ברחבי העולם, מגיע לאוף-ברודווי

החל מה-23 ליוני 2011, יעלה המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן, לבימות אוף ברודווי.
הרכב החוצנים אשר כל הופעה שלו הינה חגיגה מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה.
המופע המצליח רשם לזכותו עוד הישג אדיר, זאת כאשר פורסמו באתר Theater Mania תאריכי הופעותיו הקרובות בבימת התיאטרון Westside Theatre, אוף ברודווי, כאשר ערב הפרימיירה הרישמי של המופע הוא ה-12.7.2011.
כמו כן הושק אתר אינטרנט מיוחד עבור המופע בניו יורק: vocapeoplenyc.com

The Voca People הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד.

ה-Voca People מבצעת עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

המופע מספר את סיפורם של 8 חייזרים חביבים מכוכב ה"Voca" – בו התקשורת נעשית במוסיקה בלבד – אשר נחתו נחיתת חירום על כדור הארץ. לאחר הנחיתה הם מגלים בעצב כי מצבר החללית המונעת ע"י מוסיקה בלבד התרוקן. על מנת למלא את המצברים הם זקוקים לאנרגיה מוזיקלית אותה הם שואבים תוך לימוד עולם המוסיקה העשיר של כוכב הארץ ובעזרתו הנלהבת הקהל.
חלק ניכר מההצלחה הבינלאומית של המופע הינו הודות למסר האוניברסלי אותו הוא מעביר שמוסיקה מגשרת בין אנשים ותרבויות. המופע המצליח עלה כבר על בימות במקסיקו, ברזיל, איטליה, קנדה, פורטוגל, בלגיה, גרמניה, שוויץ וצרפת.

קרדיטים:
יוצר, כותב ומביים: ליאור כלפון | עיבודים וניהול מוסיקלי: שי פישמן | שיווק בינלאומי: לידור אנטרטינמנט – ליאורנה סולומונס ודורון לידה | מנהל להקה : רונן שרון | מדריך ווקאלי: משה יוסף

The Voca People בניו יורק
יום ה' 23.6.11, Westside Theatre, ברודווי – ניו יורק