גבר אמיתי

23
מאי
2012

סינגל חדש לבדרן יוחאי ספונדר

יוחאי ספונדר (29), קומיקאי, תסריטאי ופזמונאי שהשתתף בביפ קומדי האוס וביפ קומדי בר ערוץ 2. הפרוייקטים בהם כתב והשתתף שודרו בביפ, ערוץ 2, צינור לילה, חדשות הבידור וערוץ 1 בספיישל פורים "חורים ברשת".
יוחאי מקיים מופעי סטנד אפ למעלה מ-7 שנים בכל רחבי הארץ וערוץ היוטיוב שלו מונה מעל ל-5.3 מיליון צפיות בשנה ושלושה חודשים בלבד.

הפריצה המוזיקלית שלו החלה ביוני 2011 עם "שיר הסטטוס" ולאחריו באוגוסט שב עם שיר מחאה בו חידש את "אין לי ארץ אחרת" בגרסאת ראפ. בינואר האחרון הוא הבזיק עם המוכרת שביצירותיו, "שיר השיקסע", (למעלה מ-2 מיליון צפיות ביוטיוב), שזכה להצלחה אדירה ובטח גם אתם כבר מזמזמים אותו.

את השיר גבר אמיתי כתב יוחאי כחלק מפרויקט בו הוא מביע דעה ומותח ביקורת על החברה שלנו באופן קליל, קומי אך עם אמת אישית ומסר.
השיר למעשה מבקש ממך לקבל את עצמך כמו שאת, ואם בכל זאת החלטת שלא, לפחות אל תדרשי מהגבר שלך שיהיה אמיתי.
מדובר בשיר היתולי ומבדר, מלא בהומור עצמי אנא התייחסו אליו – בהתאם.

את השיר מלווה וידאו קליפ שנון ומשעשע בו מככבת דמות המזכירה מאוד את אביבית (המוכרת – מהעונה האחרונה של "האח הגדול"). למעשה, מדובר בשינה ריי, שחקנית שהצטלמה לאחרונה לסדרה "בלתי הפיך" של סיגל אבין עבור "רשת" ושיחקה בסדרה שתעלה ביס בתחילת יוני "זנזורי" (בכיכובו של יובל סמו). שינה לוקחת חלק אקטיבי בשיר ובקליפ בדמותה, אותה האישה חסרת המודעות העצמית.