דיאמנט צעצועים מציגה משחקים ומתנות לחנוכה

22
נוב
2011

חנוכה הוא החג המתאים ביותר לחלוקת מתנות ודמי כיס, לכן עמלו בדיאמנט על הצעצועים חדשים והמושלמים למתנות חג

משחקי תלת מימד

מארזי עיצוב במספר וורסיות למשחקי התלת מימד. בכל ערכה דמויות שונות (חיות, דרקונים, פיות) והילדים צובעים אותם בצבעים מיוחדים. הערכות מגיעות עם משקפי תלת מימד, דומות לאלו שמקבלים בקולנוע וכשמביטים בדמויות המצוירות, רואים אותן בתלת מימד.

המשחק נותן לילד תעסוקה ואפשרות לבטא את היצירתיות שבו על ידי צביעת הדמויות. וורסיה נוספת היא הרכבה. מגיע עם לוחות בצבעים שונים ומרכבים ארמונות, כרכרה עם סוס, מכונית וכד' וגם ערכות אלו מגיעות עם משקפי תלת מימד ורואים את ההיצג בולט.

גילאים: 4+
מחיר: 40-50 ש"ח.

מכשיר להכנת מטבעות שוקולד

בחג החנוכה הקרוב, במקום להעניק לילדים מטבעות שוקולד – למד אותם איך להכין בעצמן כמה מטבעות שרק ירצו. מכונת השוקולדים של דיאמנט מייצרת מטבעות מתוקים בכמויות ובמהירות. בערכת ההכנה קיימים, חומרים להכנת השוקולד ושוקולד צ'יפס (כשרים למהדרין), דסקיות נייר להכנת המטבעות בעיצובים שונים, הוראות להכנת מטבעות השוקולד וכמובן מכונה לייצור המטבעות.

גילאים: 6+
מחיר: 79.8 ש"ח.

לוח ציור מואר

לוח הציור החדש של דיאמנט מדליק במלוא מובן המילה. בעזרת תאורת LED מיוחדת המחוברת ללוח, ציורי הילדים מקבלים מימד שעוד לא נראה כמותו. הלוח שהינו פיתוח ישראלי כבר הפך להצלחה עולמית בזכות חמישה יתרונות חדשים: לוח ציור מואר/אלקטרוני, אפשרות לצייר משני צידיו (שני ילדים יכולים לצייר בו במקביל), אפשרות לצייר גם על נייר (גליל נייר מצורף), משלב לוח מגנטי ולוח גיר (מצורפים גירים). הכל במוצר אחד שהילדים לא יוכל להיפרד ממנו לרגע דל.

כמו כן, הלוח חסכוני באנרגיה וארבע סוללות AA יאירו את ציורי הילדים לזמן ממושך.

גילאים: 2+
מחיר: 349.9 ש"ח.

ביזו/ Bizu

דמות חיה מקסימה ושובת לב העשויה מחרוזים, אך ניתנת לשינוי צורה ויכולה להפוך לתכשיט חמוד, שרשרת או צמיד. הכל נעשה בעזרת חוט גמיש במיוחד אליו מחוברים החרוזים. בזכות הגמישות, התכשיט מתאים לגדלים שונים ולכל גיל.

ישנו מגוון רחב של כ-50 דמויות, כולן חיות, נמרים מחייכים, חתולים עם אוזניים גדולות, סוסי פוני ועוד. כולן בצורות וצבעים שונים, כך שניתן גם לערבב בין החרוזים וליצור דמויות צבעוניות נוספות. למשחק מתלווה מתקן מיוחד עם מדפים קטנים בהם ניתן לאחסן את החרוזים והחוטים, לפי צורות וצבעים. ניתן לרכוש את הביזו באריזת יחיד, זוגית, רביעייה או יחד עם מתקן האחסנה הדקורטיבי.

גילאים: 6+
מחיר: 30-150 ש"ח.

רובי EXPLODERZ

מותג האקספלוודרז מוכר במיוחד בעולם ומגיע לראשונה בישראל, על ידי דיאמנט צעצועים. אלו הם רובי צעצוע המגיעים בגדלים שונים ויורים כדורי מים מיוחדים. כדורים אלו אינם רעילים, לא מכתימים וגם לא מרטיבים לאחר הפגיעה אלא מתפוררים. כך שניתן לשחק בהם גם בחצר וגם בבית. המוצר אפילו אקולוגי משום שאינו משאיר דבר מאחוריו.

גילאים: 8+
מחיר: 29.9-299.9 ש"ח.