דיאמנט צעצועים מציגה משחקים ומוצרים חדשים

22
אוג
2011

הצעצועים והמוצרים החדשים של דיאמנט מושלמים לרגל החזרה לבית הספר וכמתנות לחגי תשרי המתקרבים

סדרת המשחקים הלימודים:

מילים מילים
משחק ללימוד השפה העברית (ישנו משחק זהה ללימוד השפה האנגלית) שיכול להכין את הילדים בצורה טובה לקראת כיתה א'. יופיו של המשחק הוא ביכולתו לעזור לילדים לזהות כבר בשלבים המוקדמים, כיצד נראית המילה שמאחורי האובייקט.
זהו משחק מעשיר וכייפי שיש בו רק מנצחים.

המשחק עצמו מורכב מכרטיסיות קסם, עליהן מופיעה אות ומספר ציורים (בכל כרטיס יופיעו מספר תמונות של חיות, פרטי לבוש, אוכל ועוד). על הילדים לאסוף ארבעה כרטיסים כשבכולם יופיע אותו ציור. על גבי כל כרטיס שאספו מופיעה אות עברית, הממוקמת במקום שונה בתבנית האותיות ובאורח פלא בונה את המילה (למשל, אם אוספים 4 כרטיסים שבכל אחד מהם יופיע ציור של צעיף, אז בהכרח כשמניחים אותם אחד על השני האותיות יתחברו למילה צעיף).

גילאים: 3-7
מחיר: 60-70 ש"ח

על קצה הלשון
משחק שעשועי פתגמים, משעשע, תחרותי, מרתק והכי חשוב – לכל המשפחה. כשם המשחק וצורתו (בובת ראש שהכרטיסיות היוצאות ממנה נראות כמו הוצאת לשון), הוא נועד לחנך ולשפר את בקיאותם של הילדים בלשון העברית. המשחק מעשיר את לקסיקון הילדים וחושף אותם לניבים ופתגמים שונים בשפה עברית.

המשחק בנוי מבובת ראש צהובה, שבתוכה כרטיסיות עם פתגמים. על ידי לחיצה על ראש הבובה מתגלה חלק קטן מהכרטיסיה עם כיתוב המילה האחרונה בפתגם. המטרה היא לזהות את הפתגם ראשון ובמידה ולא יודעים את התשובה, לוחצים שוב על ראש הבובה והמילה הבאה מתגלה. כך ממשיכים לנסות לנחש את הפתגם.

גילאים: 8+
מחיר: 80-100 ש"ח

ספידו
המשחק נועד לסייע לילדים להצליח בלימודים בזכות התירגול, תוך הצבת אתגרים ושיפור היכולות הקוגניטיביות שלהם.
ספידו משפר את הזיכרון החזותי, ההבחנה בין פרטים וארגון לפי נושאים.

המשחק בנוי מלוח מרובע גדול בעל תמונות של חיות, פרטי לבוש, אוכל, דיסקיות צבעוניות קטנות ושישה לוחות עגולים קטנים, כשעליהן יש תמונות משני הצדדים. השחקנים מניחים את שש לוחות הקסם על השולחן וכל שחקן מקבל 4 דיסקיות בצבע שלו. כל השחקנים מחפשים בלוחות העגולים אובייקט שחוזר על עצמו. השחקן הראשון שמצא מכריז בשם האובייקט ועליו להוכיח שאכן האובייקט מופיע 5 פעמים נוספות ביתר הלוחות.
במידה וכן, הוא מניח דיסקית עם הצבע הייחודי שלו במקום של האובייקט, על הלוח הגדול.
בסיבוב הבא, המנצח הופך את הלוח העגול בו נמצא האובייקט וכך המשחק משתנה ומתחילים מחדש. במשחק קיימת גרסה למתקדמים עם לוחות נוספים בעלי מספר תמונות רב יותר.

גילאים: 5+
מחיר: 70-90 ש"ח

תיק צביעה
תיק הצביעה של דיאמנט יכול להיות שימושי במגוון דרכים:

  1. תיק – לבית הספר/לבריכה/תיק אוכל ועוד – התיק מגיע במספר צבעים אשר יתאימו לכולם.
  2. פעילות יוצרת – התיק מגיע עם ציור בשחור לבן עליו – בתוך התיק ישנם טושים והילד/ה יכול בעצם לצבוע את התיק לפי דמיונו הרחב וטעמו האישי. תיק הצביעה בעצם יוצר "מותג" אישי לכל אחד ומתאים את עצמו לכל ילד וילדה.

גילאים: 4+
מחיר: 30-40 ש"ח

משחקים ומוצרים חדשים

מכשיר להכנת גלידה
מי אמר שלהכין גלידה זה קשה? עם המכשיר להכנת גלידה מדובר בפעולה קלה, טעימה ומהנה עבור כל המשפחה. המכשיר מגיע במגוון דמויות כדוגמת ארנב, פינגווין, כלב ועוד.
המכשיר להכנת גלידה משמש בין היתר ככוס שתייה אישית. סדר הפעולות הוא קל ופשוט: מוסיפים קרח, מיץ / תרכיז / חלב ומלח, מנערים מספר דקות – והפלא ופלא מתקבלת גלידה תוצרת עצמית. לכל ספל מצורפת חוברת מתכונים סודית וכפית.

גילאים: 4+
מחיר: 39.9-49.9 ש"ח

ביזו/ Bizu
דמות חיה מקסימה ושובת לב העשויה מחרוזים, אך ניתנת לשינוי צורה ויכולה להפוך לתכשיט חמוד, שרשרת או צמיד. הכל נעשה בעזרת חוט גמיש במיוחד אליו מחוברים החרוזים. בזכות הגמישות, התכשיט מתאים לגדלים שונים ולכל גיל.

ישנו מגוון רחב של כ-50 דמויות, כולן חיות, נמרים מחייכים, חתולים עם אוזניים גדולות, סוסי פוני ועוד. כולן בצורות וצבעים שונים, כך שניתן גם לערבב בין החרוזים וליצור דמויות צבעוניות נוספות. למשחק מתלווה מתקן מיוחד עם מדפים קטנים בהם ניתן לאחסן את החרוזים והחוטים, לפי צורות וצבעים. ניתן לרכוש את הביזו באריזת יחיד, זוגית, רביעייה או יחד עם מתקן האחסנה הדקורטיבי.

גילאים: 6+
מחיר: 30-150 ש"ח

קיפודון
משחק הרכבה לילדים מגיל שנתיים ומעלה. הקיפודון עשוי מלבנים קטנות בעלות שיערות קצרות (על כן השם קיפודון) שבאמצעותן מחברים את החלקים ברווחים הקיימים בין חלק לחלק. הלבנים מגיעות בצורות וצבעים שונים וניתן להרכיב מהן צורות שונות.
ישנן ערכות בניה מגוונות, כדוגמת: בניית ארמונות, מכוניות, מטוסים, חיות ועוד. הלבנים עצמן עשויות מחומרים גמישים שלא ישברו בכיפוף, דבר שמשפר את חיי המדף של המוצר וגם מונע מהילדים לבלוע את החלקים.

לקיפודון גרסה נוספת, מתקדמת ומשוכללת יותר הכוללת מוטות בגדלים וצורות שונות, גלגלים ועוד צורות נוספות. בערכה קיימים כלי עבודה כדוגמת מברגים, שבאמצעותם מחברים בין החלקים.

גילאים: 2+
מחיר: 35-70 ש"ח

מסוק ה-Hawk Eye
המסוקים של AirHogs תמיד היו בעלי טכנולוגיה מתקדמת, וכאשר היה נראה שאין עוד מה לחדש, הופתענו כל פעם מחדש לגלות חידושים נוספים.
המסוקים הללו הם כבר מזמן לא מסוקים ביתיים שעפים גבוה מעל כורסאות, ארונות ורהיטים. המסוקים החדשים מכילים טכנולוגיה שלא נראתה כמוה, כדוגמת ההליקופטר הראשון שיורה טילי פלסטיק מדוייקים ועוד.

ה-Hawk Eye החדש משלב טכנולוגיה המאפשרת, מעבר להטסת המסוק, גם לצלם קטעי וידאו וסטילס על ידי מצלמה הממוקמת בקדמת המסוק. כמו כן, קיימים 3 רוטורים (מדחפים) שבאמצעותם ניתן לייצב את המסוק ולהקל על השליטה בו.
המסוקים הללו משודרגים בין היתר בחיי המוצר שלהם ובזמן תעופה מומשך, שכן גוף ההליקופטר חזק יותר ומאפשר חווית תעופה מדהימה.

גילאים: 12+
מחיר: 399-499 ש"ח

Liv
בובת הליב כבר מזמן כבשה את לבן של הבנות והשאירה את ה"ברבי" מאחור. ייחודה של בובת הליב טמון בעובדה שהיא מציאותית, בובה בעלת עיני זכוכית בוהקות, שיער בעל מרקם רך ואמיתי, יכולת להניע את גופה בגמישות ואפילו בעלת הבעות פנים אנושיות.
בנות רבות כבר העלו סרטונים ב-Youtube המציגות את הבובה שלהן בסיטואציות שונות, רוקדות, מטיילות, מדגמנות.
הבובות מיועדות לילדות בוגרות אשר נהנות מדמיון עשיר ואופי חברותי.

בחבורת הבנות ישנן ארבע בובות, החברות הכי טובות שממש משלימות האחת את השנייה:
סופי, בובה בלונדינית יצירתית והרפתקנית. אוהבת לעצב דברים חדשים עם דגש על תסרוקות חדשות ומגניבות המתאימות לכל אירוע או מצב רוח.
דניאלה היא המוכשרת – זמרת ורקדנית מלידה, אוהבת להופיע, לשיר ולרקוד ומכורה לבמה.אלכסיס אוהבת אופנה, היא הפאשניסטה של החבורה, שחייה סובבים סביב אופנה. את זמנה הפנוי היא מבלה בעיצוב קולקציות אופנה חדשות וגם למסיבת פיג'מות היא תצליח "להרים" הופעה מעוררת השראה.
קייטי, הספורטאית, אוהבת כמעט כל ספורט: לרכב על אופניים, לגלוש על סקייטבורד וגם לרקוד היא אוהבת, העיקר להיות בתנועה, להכיר אנשים חדשים, לבלות עם ארבע החברות.
היידן היא חדשה בשכונה והתקבלה באהבה על ידי החבורה – היא אוהבת טבע, מחנאות ובעלי חיים. ילדת טבע ברוחה.

גילאים: 5-10
מחיר: 80-150 ש"ח