הקיץ חוזר ואיתו משחקי הבריכה והים של דיאמנט צעצועים

14
מאי
2012

דיאמנט צעצועים הופכת את הקיץ לחוויה כייפית עוד יותר בזכות משחקי הבריכה והים המגניבים

דיאמנט צעצועים מציגה משחקי קיץ המיועדים לבריכה ולים, המבוססים על שיתופיות, קבוצתיות תחרותיות. כמו יתר המוצרים של דיאמנט צעצועים, גם משחקים אלו עומדים בתקן הבטיחות של מכון התקנים הישראלי.

איפה הכדור

זהו משחק תחרותי על זמן, כאשר זורקים את הכדור למים הוא שוקע ומשמיע צלילים.
על הילדים לצלול ולחפש את הכדור בעזרת הצלילים, המשחק מסתיים כאשר אחד הילדים משיג את הכדור או כאשר נפסקים הצלילים (אפשר לקבע את הטיימר).
מחיר: 59.9 – 69.9 ש"ח.
מגיל 5 ומעלה.

חיות צוללות

זורקים את החיות לתוך המים והן שוקעות ומטיילות מבלי לגעת בקרקעית הבריכה, על הילדים למצוא את החיות ולאסוף אותן על ידי סל רשת מיוחד.
מחיר: 29.9 – 39.9 ש"ח.
מגיל 3 ומעלה.

תפוח אדמה לוהט

המשחק הקלאסי מגיע בגרסה רטובה, פרועה ומגניבה.
בובה בדמות תפוח אדמה שמשמיעה מנגינות, בזמן שהילדים מתמסרים עמה במים ומי שאוחז בה כאשר המנגינה מסתיימת הוא המפסיד. השחקן האחרון שנשאר במשחק הוא המנצח.
מחיר: 69.9 – 79.9 ש"ח.
מגיל 5 ומעלה.

חצים רטובים

משחק הדשא לכל המשפחה עכשיו גם בבריכה.
זהו משחק שבו הילדים זורקים חצי גומי בתורות ועליהם לקלוע לתוך טבעת הצפה על פני המים, הדגלונים הצבעוניים המקיפים את הטבעת עוזרים לה להיראות טוב במים. המתמודדים מקבלים נקודה על כל חץ שקלע במטרה והמנצח הוא מי שמגיע ל-10 נקודות ראשון.
מחיר: 69.9 – 79.9 ש"ח.
מגיל 8 ומעלה.

מלתעות

משחק מים ייחודי, כאשר המלתעות הוא סל רשת בדמות כריש. מניחים את הכריש בקרקעית הבריכה וממלאים את פיו בדגים בגדלים ומשקלים שונים. מי שמצליח למא את פיו של הכריש עד שהוא יעלה ויצוף על פני המים, הוא המנצח.
מחיר: 69.9 – 79.9 ש"ח.
מגיל 5 ומעלה.

קליעה במים

המשחק כולל שישה סבבים בהם כל מתמודד זורק שישה שקי חול לעבר לוח המטרה, הממוקם בבריכה כשבעה מטרים מהם. חישוב הנקודות נקבע על פי ההפרש בין הקליעות הגבוה ביותר לנמוך ביותר, אם שחקן אחד קלע 5 שקים ושני קלע 2 בלבד, יזכה המתמודד הראשון ב-3 נקודות.
המתמודד הראשון שמגיע ל-21 נקודות הוא המנצח.
ניתן לשחק גם בקבוצות.
מחיר: 139.9 – 149.9 ש"ח.
מגיל 8 ומעלה.